Baseny
Oczyszczalnie
Dom i ogród
Sauny
Uzdatnianie wody
Wanny SPA
Zbiorniki
Baseny /

basenPrywatny basen to niewątpliwie spora atrakcja, miejsce aktywnego wypoczynku i rekreacji. Myśl innowacyjna firmy Jean Desjoyaux sprawiła, że basen stał się wygodą dostępną dla wszystkich, zachowując jednocześnie solidność i trwałość oraz elastyczność typowego basenu betonowego.
Gwarantujemy bezpieczeństwo, wystudiowaną estetykę. Chcemy, by basen był czymś więcej niż tylko inwestycją - basen to styl życia. Filtry basenowe, stojąc na straży zdrowia, zapewniają dzięki hydro i balneoterapii sprawność i wydolność organizmu.

Macie Państwo ochotę na basen dla siebie i swoich bliskich? - Zapytajcie specjalistę water.pl, który potrafi poradzić w dokonaniu wyboru i realizacji projektu. Dokona jasnej i szczegółowej wyceny według jednolitej taryfy bez niespodzianek.
Wybierając basen Desjoyaux, korzystacie Państwo z 30 letniego doświadczenia tej firmy, z jakości wykonania i solidności bliskich wam wspópracowników dbających o Waszą satysfakcję.
Wybierając Desjoyaux wybieracie Państwo bezpieczeństwo 10-letniej gwarancji producenta.

Konstrukcja betonowa Desjoyaux to prostota, pewność i szybkość wykonania. Opatentowana w 1978 roku wykorzystuje wszystkie zalety konstrukcji betonowych eliminując jednocześnie wady. Produkowane metodą wtrysku na prasach 650 i 1300 T. Szalunek Des - Co respektując otoczenie, zapewnia solidność basenu. Używając struktury betonowej Desjoyaux, można posadowić basen swoich marzeń w każdym terenie niezależnie od jego formy i wielkości. Cztery etapy i tydzień pracy są potrzebne, aby powstał w pełni funkcjonalny basen.

Zobacz produkty w naszym sklepie
Baseny | Oczyszczalnie | Dom i ogród | Sauny | Uzdatnianie wody | Wanny SPA | Zbiorniki
created by Koczur Bartłomiej