Baseny
Oczyszczalnie
Dom i ogród
Sauny
Uzdatnianie wody
Wanny SPA
Zbiorniki
Oczyszczalnie /

Głównym zakresem usług świadczonych przez firmę dla naszych Klientów jest montaż oraz serwisowanie przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków na terenie całego kraju. Proponowane przez naszą firmę oczyszczalnie cieszą się szerokim zainteresowaniem pośród właścicieli domów zlokalizowanych zarówno na terenach wiejskich ale i także w miastach tam gdzie nie ma zbiorczych systemów kanalizacyjnych. Głównym atutem proponowanych przez nas oczyszczalni jest ich tania eksploatacja oraz niezwykle prosta obsługa, sam koszt realizacji inwestycji niewiele przekracza koszt tradycyjnego szamba.

oczyszczalnie ścieków

Kompleksowość naszej oferty zapewniamy każdemu Klientowi:

profesjonalne doradztwo

projekt lokalizacji oczyszczalni wraz z uzgodnieniami

transport do klienta

montaż oczyszczalni w dogodnym dla klienta terminie

rozruch oczyszczalni

fachowe przeszkolenie

serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, niezbędnym do wykonania inwestycji oraz w pełni profesjonalną ekipę montażystów gwarantujących najwyższy poziom wykonywanych prac. Mając na uwadze maksymalną wygodę klienta każda instalacje wykonywana jest szybko, fachowo i co najważniejsze w bardzo korzystnej cenie. Ponadto wszystkie prace są wykonywane zgodnie z rygorystycznymi przepisami z zachowaniem wszelkich norm.

Aby zapewnić Swoim klientom wysoki komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania na każdą zamontowaną oczyszczalnię udzielamy gwarancji, oraz zapewniamy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. W trosce o naszych klientów prowadzimy ponadto szybki oraz efektywny serwis awaryjny zapewniający ciągłość pracy naszych urządzeń.

Ponieważ niezbędnym warunkiem poprawnego funkcjonowania każdej przydomowej oczyszczalni ścieków jest stosowanie odpowiednich biopreparatów dostarczamy również potrzebne środki do utrzymania odpowiedniej flory bakteryjnej. Stosowane przez naszą firmę środki gwarantują długoletnie i bezproblemowe funkcjonowanie Państwa oczyszczalni.

Wszystkie nasze urządzenia posiadają atesty higieniczne PHZ oraz dopuszczenia UDT.

Zobacz produkty w naszym sklepie
Baseny | Oczyszczalnie | Dom i ogród | Sauny | Uzdatnianie wody | Wanny SPA | Zbiorniki
created by Koczur Bartłomiej