Baseny
Oczyszczalnie
Dom i ogród
Sauny
Uzdatnianie wody
Wanny SPA
Zbiorniki
Wanny SPA /

Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu najbardziej renomowanych urządzeń do hydromasażu na świecie, jakimi są wanny SPA amerykańskiej firmy HotSpring.
Kąpiel w wannie SPA ma zbawienny wpływ na nasze dobre samopoczucie i relaks po ciękim dniu pracy. Prawda jest prosta, nic nie odpręża jak wanny SPA. Dlaczego? Niepowtarzalna rónorodność dysz, siła masażu.
SPA to wanny do masażu wodnego wyposażone w systemy podgrzewania, oczyszczania i ozonowania wody, przeznaczone do użytkowania w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartej przestrzeni. SPA HotSpring swoją legendarną renomą zawdzięczają unikalnym systemom dysz, rozwiązaniom technicznym (np. uzdatnianie wody, izolacja termiczna) oraz jakości materiałów użytych do ich produkcji (endurol, everwood).
30-to letnia historia firmy i przeszło 500 tysięcy użytkowników naszych urządzeń na całym świecie stanowi najlepszą rekomendację oferowanych przez nas wyrobów.
Od 1977 roku HotSpring zajmuje pozycję lidera w produkcji Spa i jak do tej pory jest jedyną firmą, której trzykrotnie przyznano prestiżową nagrodę John Holcomb Silver za wprowadzane innowacje technologiczne.
Wszystkie urządzenia produkowane są wg najwyższych standardów światowych zgodnie z normą ISO 9001.
Za wyjątkowość systemów masaży firma została wyróniona m.in. przez Amerykańskie Towarzystwo Reumatologiczne i Międzynarodowe Towarzystwo Leczenia Zaburzeń Snu.
Jednym słowem SPA HotSpring to wanny z charakterem, dla ludzi ceniących zdrowie i odpoczynek w gronie najbliższych i przyjaciół.

hotspring dysze Podczas hydromasażu (36-37°) wzrasta temperatura ciała, naczynia krwionośne ulegają rozszerzeniu, spada ciśnienie tętnicze krwi, zwiększa się również ilość doprowadzanych do komórek substancji odżywczych i tlenu, co z kolei przyspiesza naprawę i gojenie uszkodzonych tkanek. Poza tym wyeliminowanie w kąpieli efektu ciękości usuwa nacisk na stawy, zmniejszając jednocześnie obciążenie kręgosłupa. Hydromasaż oczyszcza i dodaje wigoru zewnętrznej warstwie ciała, skóra ulega ujędrnieniu, następuje rozszerzenie porów i usuwanie toksyn z organizmu.
Dyszę usytuowano w odpowiednich miejscach, tak aby wypływające z nich strumienie wody padały dokładnie tam gdzie pożądany jest maksymalny relaks: kręgosłup, plecy, nogi. Do płynnego operowania służy system kontroli SmartJet® zmniejszający siłę masażu za dotknięciem ręki.

hotspring filtracja Woda w wannach HotSpring SPA jest zawsze krystaliczna i świeża. System utrzymania czystości wody złożony jest z trzech kluczowych elementów: stałej 24h filtracji, pełnej filtracji dostarczającej wodę do dysz tylko z komory filtrującej i odpowiedniej ilości filtrów. W okresie przerw w użytkowaniu wanny woda jest 15-krotnie filtrowana w ciągu dnia! Zapewnia to pompa stałego obiegu. Pobierająca mało energii, a przede wszystkim nie wydająca żadnego hałasu, który zakłóciłby spokój w nie podanym momencie.
Perfekcje oczyszczanie wody osiągnięto dzięki zastosowaniu ozonatora FRESHWATER® III HIGH OUTPUT OZONE SYSTEM. Stałe uwalnianie ozonu ogranicza rozwój mikroorganizmów i wydatnie przedłuża czas użytkowania wody. Unikalność rozwiązań stosowanych w wannach HotSpring SPA polega na pełnej automatyce procesu ozonowania oraz braku konieczności okresowej wymiany kosztownych elementów ozonatora. Proces ozonowania i filtracji trwa 24 godziny na dobę i nie wymaga programowania. Utrzymanie czystości wody jest wspomagane zastosowaniem stałego dozowania jonów srebra.

hotspring eksploatacja Jedną z podstawowych zalet wanien HotSpring SPA jest doskonała izolacja termiczna dzięki zastosowaniu grubej warstwy pianki poliuretanowej o rónej gęstości. O skuteczności izolacji najlepiej świadczy grzałka o mocy 1,5KW wystarczająca do utrzymania pożądanej temperatury wody.
Winylowa, odporna na wilgoć pokrywa pozwala bez wysiłku zabezpieczyć wannę przed nadmiarem parowania wody i utrzymać odpowiednią jej temperaturę, szczególnie w chłodnych porach roku. Pokrywa zamykana na klucz, zabezpiecza wanną przed dziećmi i niepożądanymi gośćmi.
Wanna HotSpring SPA jest dostarczana jako gotowy do montażu zestaw, fabrycznie wyposażony we wszystkie instalacje. W kilka godzin od dostawy wanna jest gotowa do użycia.

Unikalne systemy hydromasażu

hotspring poduszka snow DreamJet® Massage Pillow - "Poduszka snów". Zapewnia masaż odcinka szyjnego kręgosłupa. Sekretem tego rodzaju masażu jest dysza wirowa ukryta w wyprofilowanej, miękkiej poduszce, która ogranicza rozpryskiwanie wody.

hotspring dysze szyjne Quarter® Jet System - Dysze szyjne. Masaż przy pomocy czterech poziomych dysz szyjnych, umiejscowionych nad Moto-Masażem likwiduje stres, wzmożone napięcie mięśniowe kręgosłupa szyjnego i obręczy barkowej.

hotspring dysze wielopunktoweSoothing Seven® Jets - Dysze wielopunktowe. Dysza wytwarzająca siedem silnych strumieni wody, przeznaczonych do masażu mięśni ramion i barku, posiadająca dodatkowy sposób regulacji.

hotspring motomasa�Moto-Massage® Jet - Moto Masaż. Stworzony przez HotSpring rodzaj masażu, w którym strumień wody płynnym ruchem masuje całą długość kręgosłupa, rozluźniając mięśnie i odciążając stawy.

hotspring dysze wirowe Rotary Jets - Dysze wirowe. System podwójnych dysz wytwarza strumień wirowy w kształcie litery V i jest zarazem masażem pulsacyjnym.

hotspring dysze punktowe Jet-Cluster™ Systems - Dysze punktowe. Ich rozmieszczenie jest tak zaprojektowane, aby wypływający z poszczególnych dysz strumień wody obejmował jak największą powierzchnię pleców. Masaż w takim układzie dysz jest delikatny, głęboko penetruje tkankę mięśniową i zbliżony jest do klasycznego masażu ręcznego.

hotspring dysze kierunkowe Hydromassage Jets - Dysze kierunkowe. Pojedyncze dysze z regulowanym kierunkiem strumienia wody.

hotspring bicz podwodny Footstream Jet - Bicz podwodny. Dysza o największej sile masażu (maksymalnie do 3 atmosfer) zapewnia doskonały masaż dolnej częci kręgosłupa, szczególnie w odcinku lędźwiowo-krzyżowym i kończyn dolnych.

hotspring dysze stopy FootWell™ System - Dysze do masażu stóp. Po długim męczącym dniu znakomitym odprężeniem jest masaż stóp za pomocą dwóch dysz umieszczonych na ścianie bocznej w dolnej częci niecki wanny.

hotspring system regulacji Comfort Control® System - System regulacji. Zawartość powietrza i tym samym siła masażu może być płynnie regulowana w każdym systemie dysz i na każdym stanowisku za pośrednictwem systemu Comfort Control.

Baseny | Oczyszczalnie | Dom i ogród | Sauny | Uzdatnianie wody | Wanny SPA | Zbiorniki
created by Koczur Bartłomiej