Baseny
Oczyszczalnie
Dom i ogród
Sauny
Uzdatnianie wody
Wanny SPA
Zbiorniki
Dom i ogród / Grill i Kominek / Podpałka - Węgiel
FLAMIT - Podpałka do grilla, pieca, kominka i ogniska
podpałka do grilla, pieca, kominka i ogniska

Podpałka do grilla, pieca, kominka i ogniska - została wyprodukowana z użyciem najnowszej technologii. W procesie jej produkcji zredukowano zawartość tak toksycznych dla człowieka związków fosforu (wykorzystywanych w katalitycznej plastyfikacji parafin). Dzięki temu produkt spełnia wyśrubowane normy DIN, jest bezpieczniejszy oraz nabrał jeszcze większych walorów jakościowych. W przeciwieństwie do innych podpałek prezentowana nie kopci, pali się równomiernym i silnym płomieniem.

Sposób użycia:

Kostkę zapalającą położyć na palenisku i zapalić. Następnie przykryć drzewem lub węglem tak aby nie zdusić płomienia. Grillowanie rozpocząć dopiero po całkowitym wypaleniu kostki rozpalającej.

Opakowanie:

32 kostki - 300g.

FLAMIT - Podpałka parafinowa do grilla
podpałka parafinowa do grilla

Podpałka parafinowa do grilla - podpałka jest w formie płynnej, dzięki czemu jest ona wygodna w użyciu. Dzięki podpałce będziesz mógł w prosty i szybki sposób rozpalić grill w swoim ogrodzie.

Sposób użycia:

Polać równomiernie węgiel i zapalić, grillowanie rozpocząć po całkowitym rozpaleniu węgla.

Środki ostrożności:

Nie stosować na rozżarzony węgiel, chronić przed dziećmi. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, z dala od wysokiej temperatury i silnych utleniaczy.

Opakowanie:

500ml.

FLAMIT - Podpałka żelowa do grilla
podpałka żelowa do grilla

Podpałka żelowa do grilla - podpałka jest w formie płynnego żelu, dzięki czemu jest ona wygodna i bezpieczna w użyciu. Dzięki podpałce będziesz mógł w prosty i szybki sposób rozpalić grill w swoim ogrodzie.

Sposób użycia:

Polać równomiernie węgiel i zapalić, grillowanie rozpocząć po całkowitym rozpaleniu grilla.

Środki ostrożności:

Nie stosować na rozżarzony węgiel, chronić przed dziećmi. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu z dala od wysokiej temperatury i silnych utleniaczy.

Opakowanie:

500ml.

GRYFSKAND - Podpałka do grilla
podpałka do grilla

Podpałka do grilla - ekologiczna podpałka do grilla w kostkach doskonale nadaje się również do kominka, pieca oraz ogniska.

Sposób użycia:

Kostkę zapalającą położyć na palenisku i zapalić. Następnie przykryć drewnem lub węglem tak aby nie zdusić płomienia. Grillowanie rozpocząć dopiero po całkowitym wypaleniu kostki rozpalającej.

Środki ostrożności:

Chronić przed działaniem promieni słonecznych i wysokiej temperatury. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opakowanie:

26 + 6 kostek gratis.

GRYFSKAND - Węgiel drzewny
węgiel drzewny

Węgiel drzewny - wypala się powoli, dokładnie, równomiernie, nie dymi oraz nie wydziela zapachów. Dzięki niemu grillowanie stanie się czynnością łatwą, a potrawy smaczniejsze.

Sposób użycia:

Połóż kilka kawałków węgla drzewnego do misy grilla. Zapal podpałkę, połóż ją na przygotowany wcześniej węgiel i przykryj kilkoma nowymi kawałkami. Po około 5 minutach (gdy węgiel zacznie się żarzyć) dołóż nową porcję węgla drzewnego w ilości dostosowanej do wielkości grilla i rodzaju grillowanych produktów. Grillowanie można rozpocząć po około 10 minutach.

Parametry jakościowe:

zawartość czystego węgla: ponad 80%
max. wilgotność: 8%
zawartość popiołu: max. 3%
granulacja:
0-10mm do 6%
0-20mm do 30%
20-80mm powyżej 70%

Opakowanie:

2,5kg.

Rozpałka drzazga smolna (Rozpałka Mazurska) - żywiczna, ekologiczna rozpałka do grilla, kominka i ogniska
rozpałka drzazga smolna

Rozpałka drzazga smolna (Rozpałka Mazurska) - pozyskiwana jest z długoletniej, wysezonowanej karpiny, jest doskonałym produktem służącym do rozpalania ognia w kominkach, grillach lub ogniskach.

Sposób użycia:

Kilka drzazg ułożyć na palenisku i podpalić. Gdy zajmą się dużym płomieniem, przykrywać małą ilością węgla drzewnego. Zawarta w produkcie żywica jest wyłącznie pochodzenia naturalnego. Rozpałka nie ma wpływu na smak przyrządzanych potraw.

Opakowanie:

0,4kg.

Podpałka - Węgiel
Baseny | Oczyszczalnie | Dom i ogród | Sauny | Uzdatnianie wody | Wanny SPA | Zbiorniki
created by Koczur Bartłomiej